Views system message (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Type
uk: Тип

en: Message
uk: Повідомлення

en: Views
uk: Види

en: Error
uk: Помилка

en: Warning
uk: Попередження

en: Arguments
uk: Аргументи

en: Replacement patterns
uk: Шаблони заміни

en: @argument title
uk: @argument заголовок

en: @argument input
uk: @argument введення
