Views Tabs Field (7.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Content
am: ይዞታ

en: Type
am: ዓይነት

en: Remove
am: አስወግድ

en: Tabs
am: ትሮች
