Views Tabs Field (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Content
ar: المحتوى

en: Type
ar: النوع

en: Remove
ar: حذف

en: Tabs
ar: علامات التبويب
