Views Tabs Field (7.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Content
bs: Sadržaj

en: Type
bs: Tip

en: Remove
bs: Ukloni

en: Tabs
bs: Tabovi
