Views Tabs Field (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Content
ca: Contingut

en: Type
ca: Tipus

en: Remove
ca: Elimina

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Vertical tabs
ca: Pestanyes verticals
