Views Tabs Field (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Title
de: Titel

en: Content
de: Inhalt

en: Type
de: Typ

en: Remove
de: Entfernen

en: Add tab
de: Reiter hinzufügen

en: Vertical tabs
de: Vertikale Reiter
