Views Tabs Field (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Type
el: Τύπος

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Tabs
el: Καρτέλες
