Views Tabs Field (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Title
es: Título

en: Content
es: Contenido

en: Type
es: Tipo

en: Remove
es: Eliminar

en: Tabs
es: Pestañas

en: Add tab
es: Añadir pestaña

en: Vertical tabs
es: Pestañas verticales
