Views Tabs Field (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Title
gl: Título

en: Content
gl: Contido

en: Type
gl: Tipo

en: Remove
gl: Quitar

en: Tabs
gl: Lapelas
