Views Tabs Field (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Content
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: Remove
he: הסרה

en: Tabs
he: לשוניות
