Views Tabs Field (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Content
hu: Tartalom

en: Type
hu: Típus

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Tabs
hu: Fülek

en: Add tab
hu: Fül hozzáadása

en: Vertical tabs
hu: Függőleges fülek
