Views Tabs Field (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Title
id: Judul

en: Content
id: Konten

en: Type
id: Jenis

en: Remove
id: Hapus

en: Tabs
id: Tab
