Views Tabs Field (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Content
lv: Saturs

en: Type
lv: Veids

en: Remove
lv: Izņemt

en: Tabs
lv: Cilnes
