Views Tabs Field (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Content
nl: Inhoud

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Add tab
nl: Tabblad toevoegen

en: Vertical tabs
nl: Verticale tabs
