Views Tabs Field (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Content
oc: Contengut

en: Type
oc: Tipe

en: Remove
oc: Levar

en: Tabs
oc: Onglets
