Views Tabs Field (7.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: Remove
ps: لركول

en: Tabs
ps: ټوپونه
