Views Tabs Field (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Content
sk: Obsah

en: Type
sk: Typ

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Tabs
sk: Záložky

en: Vertical tabs
sk: Vertikálne záložky
