Views Tabs Field (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Content
sv: Innehåll

en: Type
sv: Typ

en: Remove
sv: Ta bort

en: Tabs
sv: Flikar

en: Add tab
sv: Lägg till flik

en: Vertical tabs
sv: Vertikala flikar
