Views Tabs Field (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Content
uk: Вміст

en: Type
uk: Тип

en: Remove
uk: Вилучити

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Add tab
uk: Додати вкладку

en: Vertical tabs
uk: Вертикальні вкладки
