Views Tabs Field (7.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Content
cs: Obsah

en: Type
cs: Typ

en: Remove
cs: Odstranit

en: Tabs
cs: Záložky
