Views Tabs Field (7.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Title
da: Titel

en: Content
da: Indhold

en: Remove
da: Fjern

en: Tabs
da: Faner

en: Vertical tabs
da: Vertikale faneblade
