Views Tabs Field (7.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Content
et: Sisu

en: Type
et: Liik

en: Remove
et: Eemalda

en: Tabs
et: Sakid

en: Vertical tabs
et: Vertikaalsed sakid
