Views Tabs Field (7.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Content
eu: Edukia

en: Type
eu: Mota

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Tabs
eu: Fitxak
