Views Tabs Field (7.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Content
fi: Sisältö

en: Type
fi: Tyyppi

en: Remove
fi: Poista

en: Tabs
fi: Välilehdet
