Views Tabs Field (7.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Content
ja: コンテンツ

en: Type
ja: タイプ

en: Remove
ja: 削除

en: Tabs
ja: タブ

en: Add tab
ja: タブの追加
