Views Tabs Field (7.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Tabs
lt: Kortelės
