Views Tabs Field (7.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Content
ro: Conținut

en: Type
ro: Tip

en: Remove
ro: Elimină

en: Tabs
ro: Taburi
