Views Tabs Field (7.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Content
ru: Содержимое

en: Type
ru: Тип

en: Remove
ru: Удалить

en: Tabs
ru: Вкладки

en: Add tab
ru: Добавить вкладку

en: Vertical tabs
ru: Вертикальные вкладки
