Views Tabs Field (7.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Type
ta: வகை

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Tabs
ta: தாவல்கள்
