Views Tabs Field (7.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Content
tr: İçerik

en: Type
tr: Tip

en: Remove
tr: Kaldır

en: Tabs
tr: Sekmeler
