Views Tabs Field (7.x-1.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Type
ug: تىپى

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Tabs
ug: جەدۋەل
