Views Tabs Field (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Type
bo: རིགས

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང
