Views Tabs Field (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Content
fr: Contenu

en: Remove
fr: Retirer

en: Tabs
fr: Onglets

en: Add tab
fr: Ajouter un onglet

en: Vertical tabs
fr: Onglets verticaux
