Views Tabs Field (7.x-1.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Content
hi: सामग्री

en: Type
hi: प्रकार

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Tabs
hi: टैब्स
