Views Tabs Field (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Title
is: Titill

en: Content
is: Innihald

en: Type
is: Gerð

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Tabs
is: Flipar
