Views Tabs Field (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Content
it: Contenuto

en: Type
it: Tipo

en: Remove
it: Elimina

en: Tabs
it: Schede
