Views Tabs Field (7.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Content
pl: Zawartość

en: Type
pl: Typ

en: Remove
pl: Usuń

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Add tab
pl: Dodaj zakładkę
