Views Tabs Field (7.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Content
fa: محتوا

en: Type
fa: نوع

en: Remove
fa: حذف

en: Tabs
fa: زبانه ها
