Views Ticker (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: None
cs: Žádné

en: Horizontal
cs: Vodorovný

en: Vertical
cs: Svislý

en: Normal
cs: Normální

en: Up
cs: Nahoru

en: Down
cs: Dolů
