Views Ticker (7.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: None
de: Keine

en: Views
de: Ansichten

en: Vertical
de: Vertikal

en: Up
de: Nach oben

en: Down
de: Nach unten

en: Left
de: Links

en: Right
de: Rechts

en: Fade
de: Überblenden

en: Slow
de: Langsam

en: Fast
de: Schnell

en: One second
de: Eine Sekunde
