Views Ticker (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: None
eu: Bat ere ez

en: Views
eu: Bistak

en: Vertical
eu: Bertikal

en: Normal
eu: Arrunta

en: Up
eu: Gora

en: Down
eu: Behera

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina
