Views Ticker (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: None
ro: Nimic

en: Views
ro: Vizualizări

en: Horizontal
ro: Orizontal

en: Up
ro: Sus

en: Down
ro: Jos

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta
