Views Ticker (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: None
ru: Нет

en: Views
ru: Представление

en: Horizontal
ru: Горизонтально

en: Vertical
ru: Вертикально

en: Normal
ru: Нормальный

en: Up
ru: Вверх

en: Down
ru: Вниз

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Fade
ru: Плавное появление

en: Slow
ru: Медленно

en: Fast
ru: Быстро
