Views Ticker (7.x-1.0-beta2) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: None
bo: མེད།

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Horizontal
bo: འཕྲེད

en: Vertical
bo: གྱེན

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Up
bo: གོང་དུ

en: Left
bo: གཡོན
