Views Ticker (7.x-1.0-beta2) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: None
hi: कोई नहीं

en: Views
hi: द्रश्य

en: Horizontal
hi: क्षैतिज

en: Vertical
hi: ऊर्ध्वाधर

en: Normal
hi: सामान्य

en: Up
hi: ऊपर

en: Down
hi: नीचे

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं
