Views Ticker (7.x-1.0-beta2) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: None
id: Tiada

en: Views
id: View

en: Horizontal
id: Horisontal

en: Vertical
id: Vertikal

en: Up
id: Ke atas

en: Down
id: Ke bawah

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: Fade
id: Redup

en: Slow
id: Pelan

en: Fast
id: Cepat
