Views Ticker (7.x-1.0-beta2) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Horizontal
kn: ಅಡ್ಡಲಾದ

en: Vertical
kn: ಲಂಬ

en: Normal
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ

en: Up
kn: ಮೇಲೆ

en: Down
kn: ಕೆಳಕ್ಕೆ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Fast
kn: ಅಂಟಿಸು(_P)
