Views Ticker (7.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Horizontal
sk: Vodorovne

en: Vertical
sk: Zvislo

en: Normal
sk: Normálny

en: Up
sk: Hore

en: Down
sk: Dolu

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo
