Views Ticker (7.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: None
sv: Ingen

en: Views
sv: Vyer

en: Horizontal
sv: Horisontell

en: Vertical
sv: Vertikal

en: Up
sv: Upp

en: Down
sv: Ned

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Fade
sv: Tona

en: Slow
sv: Långsam

en: Fast
sv: Snabb
