Views Ticker (7.x-1.0-beta2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: None
ta: இல்லை

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Horizontal
ta: கிடைநிலை

en: Vertical
ta: செங்குத்து

en: Up
ta: மேல்

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது
